2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Vinderup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Blandt de nyeste boliger til salg i Vinderup finder vi to interessante villaer. Først er der Nørre Alle 2, som tilbyder en rummelig bolig med 122 kvadratmeter fordelt på hele 7 rum.
Denne villa har et overskueligt grundareal på 710 kvadratmeter og er sat til en pris af 475.000 DKK, der giver en økonomisk indgang til boligmarkedet i området.
En anden mulighed er villaen på Skivevej 29 Ål, der med sine 106 kvadratmeter byder på 2 rum. Denne bolig er indrettet på et imponerende grundareal på 2764 kvadratmeter.
Den kombinerede pris og grundstørrelse på 398.000 DKK gør dette til en attraktiv chance for dem, der ønsker god plads omkring sig.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.