Gestus skrabeæg til kun 15 kr. og dansk hakket grisekød til 25 kr. - se de lokale dagligvaretilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Vinderup og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Min Købmand, Netto, Rema 1000 og SuperBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

Min Købmand: Gestus skrabeæg til 15 kr. pr. bakke

Min Købmand tilbyder Gestus skrabeæg til kun 15 kr. pr. bakke med 10 stk. i størrelse M/L. Tilbuddet gælder fra fredag den 9. maj til torsdag den 15. maj.

Netto: Dansk hakket grisekød til 25 kr.

Hos Netto kan du få dansk hakket grisekød med et fedtindhold på 8-12% til en pris af 25 kr. for 500 g. Tilbuddet gælder fra lørdag den 10. maj til fredag den 16. maj.

Rema 1000: Lurpak smør til 15 kr.

Rema 1000 har et godt tilbud på Lurpak smør, både smørbar og plantebaseret, til kun 15 kr. for 200 g. Tilbuddet gælder fra søndag den 11. maj til lørdag den 17. maj.

SuperBrugsen: Magnum is til 24 kr. pr. pakke

SuperBrugsen tilbyder Magnum is i varianterne Almond, Classic, Utopia Double Hazelnut og Utopia Cherry til kun 24 kr. for en 3-pak. Tilbuddet gælder fra fredag den 9. maj til torsdag den 15. maj.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.